De Kuyper A-TEAM w MSBiS w Warszawie

Niewielu wie o ich istnieniu. Stanowią jedną z największych tajemnic branży.
Odnalezienie ich często bywa niemożliwe, ale… dla Was zdekonspirują się już wkrótce.

Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów zaprasza na spotkanie z tą niezwykłą międzynarodową Drużyną ekspertów.

Mistrzowie baru już we wrześniu w Polsce z misją Out of Gravity!

Mistrzowie będą szkolili polskich barmanów i miłośników sztuki flair w Warszawie. Nicolas Saint-Jean, Arno van Eijmeren, Chioke Rosalia i Matthijs Jenssen stanowią mistrzowskie połączenie wszystkiego, co doskonałe w sztuce barmańskiej. Ten skład uosabia współczesną wizję funkcjonowania baru. Od strategii organizacji baru przez sztukę miksowania drinków, aż do spektakularnego przygotowania i serwowania drinków. Członkowie A-Team De Kuyper to mistrzowie w swoich dziedzinach.

Przedstawiamy sylwetki członków De Kuyper A-TEAM:

 

Arno van Eijmeren w tej drużynie jest specjalistą od miksologii. Nie ma takiego koktajlu, którego receptura stanowiłaby dla niego tajemnicę. Pasja Arno to łączenie, miksowanie, komponowanie idealnych zestawień smaków i aromatów. Należy do światowej czołówki miksologów. Potrafi idealnie dopasować smaki, które pozornie występują na dwóch różnych biegunach. Tworzy autorskie kompozycje koktajli i drinków. To niewątpliwie kreatywny element A-Team De Kuyper.

 

Matthijs Jenssen to “Mózg” w zespole A-Team De Kuyper. W branży alkoholi i świecie barmańskim funkcjonuje od ponad 35 lat. To doświadczenie sprawiło, że urósł do rangi mentora w swoim fachu. Posiadł niezbędną wiedzę z zakresu procesu powstawania alkoholi, ich butelkowania i dystrybucji. Ma doświadczenie jako Master Distiller. Jest także ekspertem prawnym i strategiem zespołu.

 

Nicolas Saint-Jean to gwiazda wielkiego formatu. Wielokrotny mistrz świata sztuki flair, twórca i założyciel szkoły dla barmanów we Francji. W jego dłoniach butelki, shakery i kieliszki zapominają o prawie grawitacji. Nicolas wypracował swój niepowtarzalny i bardzo charakterystyczny styl. Często można odnieść wrażenie, że jego pokazy to połączenie ekwilibrystyki barmańskiej i magii. Przez wielu nazywany świętym (The Saint), być może dlatego, że flair w jego wykonaniu z pewnością jest wynikiem działania siły wyższej.

 

Chioke Rosalia to ekspert od organizacji baru. Specjalista od sztuki przygotowania i rozplanowania przestrzeni barmańskiej. Z jego wiedzy i doświadczenia czerpią właściciele barów i restauracji na całym świecie. Tworzy zasady, które ułatwiają pracę i obsługę gości na ekskluzywnych pokazach i masowych imprezach. Zanim Arno i Nicolas staną za barem, Chioke stwarza im warunki do optymalnej pracy.

Kultowa drużyna De Kuyper’a przybędzie z daleka i zdekonspiruje się w murach MSBiS, aby rozwiązać każdy koktajlowy problem oraz wspomóc Was swoją wiedzą.

Wszystkich Absolwentów Szkoły zapraszamy na Warsztaty, które poprowadzą światowej sławy eksperci z A-Teamu, ich sylwetki prezentujemy na facebook.com/MSBiScom w GALERII.

W 2 zaplanowanych spotkaniach weźmie udział 60 osób! Każdy z uczestników otrzyma certyfikat.

1 grupa warsztatowa: 13.00 – 15.30
2 grupa warsztatowa: 15.30 – 18.00

Jeśli chcesz poznać Arno van Eijmeren 'The Fixer’, Matthijs’a Janssen 'The Brain’, Nicolas Saint-Jean 'The Saint’ oraz Chioke Rosalia 'Mr C’ oraz skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia:

– wyślij zgłoszenie na adres: ATeam@msbis.cfolks.pl

– w temacie wiadomości wpisz 13.00 lub 15.30 w zależności o preferowanej godziny warsztatów

– w treści podaj miejsce i datę ukończenia Szkolenia MSBiS

Śpieszcie się! Kolejnej okazji może nie być…