DRINK UP @MSBiS – degustacja: RUMY

Rumy - Drink Up

Zapraszamy 22 października o godzinie 18 do Międzynarodowej Szkole Barmanów i Sommelierów przy ul. Wspólnej 65A w Warszawie.
Koszt udziału to tylko 99zł!
Liczba miejsc jest ograniczona. 

Świat rumów jest jednym z najbardziej zróżnicowanych jeśli chodzi o twarde alkohole. Różnorodność destylatów z trzciny cukrowej i jej przetworów jest naprawdę ogromna. Mamy przyjemność zaprosić Was na wyprawę do tego magicznego świata.

Podczas degustacji będziemy zgłębiać tajniki produkcji rumu, dowiemy się gdzie, z czego oraz jak destyluje się rumy. Będzie również okazja spróbować naprawdę różnorodnych trunków!

Rhum J.M. Blanc Agricole - reprezentujący Martynikę wyjątkowo owocowy trunek z istną ferią owocowych aromatów w kieliszku.

Bacardi 8 Anos - Portorykański ośmiolatek. Ulubieniec wielu barmanów, dość długi okres leżakowania odkrywa przed nami zupełnie inny wizerunek rumu, alkoholu który można również sączyć.

Six Saints - Pochodzący z Grenady, produkowany zgodnie z tradycyjnymi wyspiarskimi metodami, tylko z "uświęconych" składników. Czy ten niebiański trunek przybliży nam korzenie rumu?

Barcelo Gran Anejo - Niesamowicie gładki. Tak w dwóch słowach można opisać ten destylat z Dominikany. Jednak za tą gładkością, kryje się niesłychanie złożony smak!

Lamb's Navy Rum - Legendarna marka, łącząca w sobie 18 różnych rumów z karaibów. Starzone około 4 lat w beczkach po bourbonie i whiskey.

Saint James Extra Aged - Kolejny rum z rodzaju Agricole. Ciekawy smak destylatu ze świeżego soku trzciny cukrowej, w połączeniu ze starzeniem zapewnia niezapomniane wrażenia smakowe.

Dictador XO Insolent - Świetny przykład na to, że rum może konkurować z wiekowymi koniakami czy też z whisky typu single malt. Bardzo złożony aromat, świetny smak i rewelacyjny balans. Coś dla koneserów!