Zatrudniasz barmana na noc sylwestrową? Na co zwrócić uwagę?

Pokazy barmańskie to jedna z ulubionych atrakcji gości na weselach, bankietach czy eventach firmowych. Dlatego organizując imprezę sylwestrową również warto pomyśleć o takim widowisku oraz o profesjonalnej i kompleksowej obsłudze barmańskiej.

Pokazy barmańskie

Show w wykonaniu barmana lub nawet kilku barmanów to starannie przygotowane widowisko. To właśnie wtedy barmani prezentują swoje umiejętności, zarówno indywidualnie, jak i synchronicznie. Możliwe jest włączenie elementów pirotechnicznych choćby z płonącymi butelkami czy fontannami ogniowymi, jak również włączenie gości do aktywnego udziału w pokazie. Im więcej ciekawych efektów zaprezentują barmani, tym lepiej. A wszystko to powinno być przygotowane do wybranej muzyki – wtedy show jest najbardziej spektakularne. Czas trwania takiego pokazu to zazwyczaj kilkanaście minut do pół godziny.

Zaplecze barowe

Żonglerka butelkami i ewolucje shakerami to nie jedyne co może nam zaproponować profesjonalna ekipa barmańska. To również obsługa barmańska podczas imprezy, dzięki której na oczach gości mogą powstać drinki sylwestrowe, które będą jak małe dzieła sztuki! Specjalista, którego zatrudniamy powinien też udzielić konsultacji związanych z wyborem alkoholu na imprezę oraz z organizacją baru. Dzięki temu wybór drinków będzie dostosowany do charakteru imprezy, a alkohol i produkty niezbędne do ich przygotowania będą zgromadzone w odpowiedniej ilości.

Profesjonalizm

Jak zweryfikować czy osoba, którą chcemy zatrudnić zaproponuje profesjonalne usługi? Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że każdy szanujący się barman powinien ukończyć kurs barmański. Dlatego profesjonalista zaprezentuje nam chociażby certyfikat barmana I stopnia. Warto również sprawdzić opinie w mediach społecznościowych. Wielu barmanów, szczególnie tych najlepszych, prezentuje w internecie krótkie filmiki, które prezentują wybrane fragmenty pokazów. Dobrym sposobem na znalezienie świetnego barmana na imprezę sylwestrową lub inne wydarzenie jest też zasięgnięcie opinii specjalistów z branży eventowej. To właśnie oni mają dobre rozeznanie i zaproponują nam nie tylko najlepszych barmanów, ale też muzyków, florystów, dekoratorów i innych speców od świetnej zabawy.

Profesjonalna obsługa barmańska i efektowne pokazy to sposób na udaną imprezę, trzeba jednak starannie wybrać tych, którzy zadbają o oprawę wydarzenia.