Rozpocznij przygodę z pracą za barem w wakacje!

Wakacje oprócz odpoczynku stwarzają też czas do zdobycia kompetencji zawodowych i podreperowania budżetu. To szczególnie dobry czas na poszukiwanie pierwszego zatrudnienia, zdobycie nowych kompetencji. To również czas korzystny na poszukiwanie pracy przez studentów. Warto jednak się do tego dobrze przygotować.

Dla przyszłych barmanów i nie tylko

Profesjonalne szkolenie barmańskiepod okiem doświadczonych zawodowców dedykowane jest dla osób początkujących, które nie posiadają żadnej wiedzy na ten temat. Na podstawowe i zaawansowane szkolenia mogą również zapisać się osoby, które już pracują za barem, ale chcą zdobyć profesjonalne umiejętności. Szkolenia prowadzone są w oparciu o doświadczenie praktyków i najlepsze standardy pracy za barem. Tego typu szkolenia to przede wszystkim ćwiczenia praktyczne, wzbogacone o różne prezentacje oraz panel związany z degustacją przygotowywanych koktajli.

Zawód Barmana w kraju i za granicą

Szkoła barmanów jest miejscem, które pozwala nie tylko odbyć szkolenie, ale przeprowadza również egzaminy końcowe, pozwalające na zdobycie certyfikatu kwalifikowanego barmana. Jeśli planujesz na poważnie swoją karierę lub liczysz na zatrudnienie w prestiżowym miejscu, profesjonalne szkolenie z pewnością przybliży Cię do realizacji celu.