Barman na imprezie okolicznościowej – dlaczego warto?

Wesele, okrągła rocznica, urodziny, czy jakakolwiek inna impreza to doskonała okazja do tego, by wywrzeć na swoich gościach jak najlepsze wrażenie. Niestety pokaz sztucznych ogni, czy tańca nikogo już nie zadziwi. W takiej sytuacji warto sięgnąć po ciekawe rozwiązanie, które jednocześnie dostarczy rozrywki oraz stanie się źródłem efektownych drinków. Profesjonalny barman, bo o nim mowa, zachwyci gości i sprawi, że przyjęcie zostanie zapamiętane na długo.

Co może zaoferować barman

Zamawianie nawet najwymyślniejszych drinków z karty nie jest dobrą rozrywką, ale osoba, która przygotuje dla nas efektowny koktajl według naszych preferencji to już zupełnie inna bajka. Taki profesjonalista może sprawić, że do baru będą ustawiać się długie kolejki, nie tylko po to, by napić się fantazyjnego alkoholu, ale przede wszystkim, by popatrzeć na fantastyczne triki barmańskie. Taki pokaz zdecydowanie ożywi każdą imprezę i nada jej odpowiedniego tempa, a specjalista zaoferuje każdemu z uczestników przyjęcia, coś ciekawego. Pamiętajmy, że dobry barman może przygotować drinki z procentami lub ich bezalkoholową wersję.

Na całą imprezę, czy na chwilę

Profesjonalista, który odbył niejedno szkolenie barmańskie i ma spore doświadczenie to niebanalny sposób na urozmaicenie imprezy. Musimy wziąć jednak pod uwagę, że im bardziej taki wirtuoz shakera jest rozchwytywany, tym wyższy rachunek nam wystawi. Dostosujmy zatem usługę do potrzeb i możliwości. Przeważnie barmani mogą zaoferować nam udział w całej imprezie, urządzenie jedynie pokazu lub efektowny występ, po którym każdemu przygotują wymyślny napój. W przypadku wesel najlepiej sprawdzi się ostatnia propozycja, która nie obciąży przesadnie budżetu pary młodej, ale jednocześnie zagwarantuje maksimum zabawy. Na oficjalnych eventach lepszą opcją będzie show z muzyczno- świetlną oprawą, a huczne urodziny obchodzone w licznym gronie znajomych uświetni wielogodzinna obsługa baru przez wykwalifikowanego fachowca.