Oferta pracy – dołącz do zespołu MSBiS

Zatrudnimy zorganizowaną osobę do pracy w sekretariacie szkoły

Wymagania:

  • biegła obsługa komputera, MS Office, sprawne poruszanie się w Internecie oraz znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • umiejętność organizacji pracy własnej i innych oraz koordynacji powierzonych zadań
  • odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista, miła aparycja, dobra prezencja
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i sprzedażowe
  • umiejętność pracy w zespole i samodyscyplina
  • zaangażowanie, inicjatywa, kreatywność i nastawienie na rezultaty
  • chęć rozwoju i pogłębiania wiedzy
  • punktualność i dyspozycyjność
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu i całej firmy
  • koordynowanie zajęć szkoleniowych i grafików
  • ewidencjonowanie i prowadzenie dokumentacji szkoleniowej
  • obsługa kursantów i interesantów
  • redagowanie pism i dbałość o sprawny obieg dokumentów firmowych oraz o ich archiwizację
  • ewidencjonowanie i prowadzenie drobnych dokumentów księgowych, fakturowanie
  • zapewnienie efektywnej komunikacji wewnętrznej
  • prowadzenie kalendarza spotkań i zajęć szkolnych oraz ich obsługa
  • dbałość o dobry wizerunek firmy i stałe przyczynianie się do jej rozwoju
  • współpraca z instytucjami rynku pracy oraz poszukiwanie partnerów i nowych klientów
  • współpraca z partnerami oraz dostawcami usług
  • dbałość o porządek na terenie biura i szkoły, kontrolowanie asortymentu i drobne prace porządkowe
  • organizowanie zaopatrzenia w materiały eksploatacyjne i biurowe
  • inne zlecone prace biurowe i asystenckie

Praca w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 17:00.
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie, w dalszej perspektywie Umowa o pracę.

Spotkania rekrutacyjne: koniec lipca / początek sierpnia 2017.
Planowane zatrudnienie: pierwsza połowa sierpnia.

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@msbis.cfolks.pl.

Każda aplikacja powinna zawierać klauzulę: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Zastrzegamy, iż odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.