Jesteś na stronie MSBiS: WARSZAWA

Kariera z MSBiS (Waw)Kariera z MSBiS

 

Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów została stworzona i wciąż jest prowadzoną z pasją. Pasja ta udziela się miesiąc po miesiącu i rok po roku kolejnym naszym Uczniom.
Wielu z nich dzięki niej właśnie wybrało drogę zawodową, a często życiową.

Na początku tej drogi zawsze było SZKOLENIE BARMAŃSKIE w MSBiS, później praca za barem … dokąd te wybory prowadziły – kilka zupełnie różnych przykładów przedstawiamy poniżej:Lech Karaszewski Lech Karaszewski

zwycięzca IX światowego finału „Finlandia Vodka Cup”. W 2007r kilka miesięcy po szkoleniu w MSBiS i zostaniu czynnym barmanem, okazał się najlepszy w eliminacjach krajowych, a następnie w Laponii pokonał pozostałych 22 uczestników FVC z całego świata. Dyplom Mistrza, podobnie jak wiele innych obejrzeć można na ścianach MSBiS. Leszek do dzisiaj związany jest z nami, pracuje jako podstawowy skład barmańskiej obsługi eventów BAR CATERING.

 

Jan Strzałkowski Jan Strzałkowski

Absolwent, a po latach także Wykładowca w MSBiS. Przeszedł przez typowe dla pracy barmana szczeble kariery. Łącząc zabawę, hobby i pracę, stał za barami Szkocji i na Ibizie. Przez wiele lat-od momentu jego powstania pracował w  Klubie Platinium, na początku jako barman, następnie Szef Baru i Supervisor Klubu. Obecnie jest General Menagerem praskiego klubu Goryl we Mgle.

 

Bartek Ryszt Bartek Ryszt

jako Szef Baru i Menager w topowym warszawskim Klubie „The Cinnamon” zajął się m.in. zatrudnianiem nowych adeptów barmaństwa – w większości Absolwentów MSBiS - szkoły, z którą sam stawiał pierwsze kroki w tej dziedzinie. Zwycięzca warszawskiego etapu Finlandia Vodka Cup 2007. Jest dowodem na to, iż dzięki ciężkiej pracy droga od bar back’a do menagera (choć nie raz trudna) nie jest długa. Dziś podczas zajęć w MSBiS dzieli się swoim doświadczeniem z uczestnikami Szkoleń Barmańskich. Na co dzień w dziele eventów Bols'a realizuje i nadzoruje przebieg eventów dla poszczególnych marek alkoholowych oraz koordynuje pracę popularnych Ambasadorek marki.


Tomek Małek Tomek Małek

jeden z naszych pierwszych (2003) i najwybitniejszych Absolwentów. Dzięki barmaństwu odkrył w sobie pasję, talent i sposób na życie. Przez wiele lat długo godzinnych treningów w Sali Flair MSBiS, doszedł do perfekcji w bardzo trudnej sztuce barmańskiej jaką bez wątpienia jest Flair. Jego mistrzowskie tytuły zdobyte na całym świecie długo można by wymieniać. Pierwsze miejsce w zawodach IFL - Independent Flair League zajął w latach 2005, 2006, 2007 i 2008. Zwyciężał w Londynie: Roadhouse World Open, Road House World Flair. W roku 2008 w Las Vegas podczas Nations Flair Challenge stanął do walki o tytuł Mistrza Świata w stylu Flair, konkurował z najlepszymi z całego świata i zwyciężył!

 

Michał Woźniakowski Michał Woźniakowski

dzięki pracy za barami najlepszych warszawskich klubów, poznał branże gastronomiczną- w tym alkoholową, co dało początek jego kolejnej pracy jako Sale Promotor w firmie Brown - Forman; bywał w warszawskich klubach, hotelach, restauracjach, i event’ach, gdzie zajmował się promocja takich marek jak Finlandia Vodka, Jack Daniel’s. Obecnie rozwija skrzydła w teamie Red Bull Polska.

Maciek Szymański

Rekordzista Guinnessa!
Absolwent 2005, laureat wielu ogólnopolskich konkursów w barmaństwie klasycznym i sztuce barmańskiej Flair. jako jedyny polski barman został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa. Rekord w podbijaniu butelki na przedramieniu pobił w marcu 2011 roku podczas zawodów Warsaw Flair Chellenge z wynikiem 39 podbić! Obecnie w MSBiS Maciek jest Trenerem Flair (oczywiście), prowadzi także zajęcia w ramach Szkolenia Barmańskiego.

 

Michał Niedźwiedzki Michał Niedźwiedzki

Absolwent Szkolenia Barmańskiego oraz Pro Bar Workshop, przez wiele lat barman w klubie „The Cinnamon”, szef baru w Shanghai Suite, w 2007 roku założył Inventory Management Solutions, firmę specjalizującą się w przeprowadzaniu remanentów w barach i restauracjach na terenie całej Polski, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Trener MSBiS prowadzący zajęcia barmańskie, Warsztaty Fakultatywne „Cygara” i „Tequila”, a także ekskluzywne warsztaty realizowane przez BAR CATERING.


Marek Posłuszny Marek Posłuszny

zachwycony pokazem barmańskim w stylu flair w swoim rodzinnym mieście, przeniósł się do Warszawy i rozpoczął treningi w MSBiS wraz z Tomkiem Małkiem. Obecnie jest jednym z najlepszych barmanów w stylu flair w Europie. W duecie z Tomkiem zwyciężył w zawodach Double Flair Awards 2009 w Szczecinie.

 

Zbyszek Bagiński

„Podróże kształcą” u Zbyszka zaszczepiły także pasję do cygar, dobrych alkoholi i niebanalnych imprez. Podczas dalekich i bliskich eskapad pracował jako Barman obserwując lokalne zwyczaje i metody obsługi Gości oraz przyrządzania koktajli. Był także Barmanem w topowych warszawskich klubach, szefem baru, a później menagerem w kultowej na polskim wybrzeżu Copacabanie, obecnie jest właścicielem Event Machine. Niektóre z miejsc, w których poza MSBiS zdobywał wiedzę i doświadczenie to Japonia, Hiszpania, Londyn, Cypr i Kuba, na której pierwszy raz zapalił cygaro, aby po latach stać się ekspertem w ich dziedzinie i poprowadzić Warsztaty Fakultatywne w naszej Szkole, do której powrócił jako Absolwent i Trener jednocześnie.


Kuba SkurczyńskiKuba Skurczyński

jak sam mówi: „Dzięki Szkole MSBiS przygoda z gastronomią okazała się doskonałą drogą wiążącą studencką teraźniejszość i życiowe plany.” Zaczynał jako barman w nieistniejącym już warszawskim Klubie Egoist, pracował dla naszej eventowej komórki Bar Catering. Obecnie jako Przedstawiciel Handlowy do spraw HoReCa pracuje w Wyborowa S.A. Pernod Ricard i bazując na wiedzy zdobytej dzięki MSBiS rozwija swe umiejętności.

 

Filip Felczak Filip Felczak

bohater kolejnej historii, w której kolejność zdarzeń jest podobna: Szkolenie Barmańskie, praca za barem, zdobywanie umiejętności i kontaktów. Dobre kontakty z „gastronomią” to podstawa w pracy jako HoReCa Representative, czyli Przedstawiciel do spraw gastronomi. Na tym właśnie stanowisku w firmie Red Bull, Filip dba o dobre relacje z branżą gastronomiczną w Warszawie i Lublinie. MSBiS odwiedza nadal dostarczając napoje energetyczne dla naszych Uczniów. W przerwie w pracy przez ostatnie 3 lata spełniał marzenia kontynuując karierę w słonecznej Kalifornii, aby obecnie powrócić pod skrzydła Red Bulla.

 

Kuba Skurczyński Wojtek Krukowski

po ukończeniu „na piątkę” Szkolenia Barmańskiego rozwijał zainteresowania podczas Warsztatów Pro Bar, pracował za wieloma barami w kraju i za granicą, brał udział w ”Red Mentor” - kampanii promocyjnej whisky Johnnie Walker. Dzięki tym wszystkim doświadczeniom i wcześniejszej współpracy przy promocji produktów Grupy CEDC, jako On Trade Development Specialist w Bols Sp. z o.o. objął opieką lokale gastronomiczne w Warszawie, zajmując się wdrażaniem nowych produktów, prowadzeniem działań marketingowych i pozyskiwaniem Klientów.

 


 

Menu

»» TERMINY WSZYSTKICH SZKOLEŃ BARMAŃSKICH W ROKU 2017


Aktualności

Strona 1 z 10  > >>

Kolejne Szkolenia Barmańskie rozpoczynają się: 03.07.2017

  • godz.  9:00 --> 7 wolnych miejsc
  • godz.  17:00 --> 8 wolnych miejsc

Następne Szkolenia Barmańskie już od:
17.07.2017;  31.07.2017;  14.08.2017

»» Zarezerwuj miejsce

Kolejne Szkolenie Molekularne (MM) rozpoczyna się: 19.06.2017

  • godz. 14:00 --> 4 wolne miejsca

»» Zarezerwuj miejsce

Kolejny Kurs Sommelierski rozpoczyna się: 26.06.2017

  • godz. 17:00 --> 6 wolnych miejsc

»» Zarezerwuj miejsce

Kolejny Kurs Barista rozpoczyna się: 03.07.2017

  • godz. 18:00 --> 7 wolnych miejsc

»» Zarezerwuj miejsce

Kolejny Kurs Kelnerski rozpoczyna się: 08.07.2017

  • godz.  10:00 --> 6 wolnych miejsc

  Zajęcia odbędą się w dniach: 8, 9, 15 i 16 lipca.

»» Zarezerwuj miejsce

Kolejny Kurs Barmański rozpoczyna się: 24.06.2017

  • godz. 10:00 --> 5 wolnych miejsc

 Zajęcia odbędą się w dniach: 24 i 25 czerwca oraz 1 i 2 lipca.

»» Zarezerwuj miejsce

bon upominkowy MSBiS

Zapraszamy do zakupu UPOMINKOWYCH BONÓW SZKOLENIOWYCH MSBiS

Wykupić można dowolne Szkolenie lub Kurs z naszej oferty.
Jeśli decyzję o wyborze rodzaju szkolenia chcieliby Państwo pozostawić osobie obdarowanej, zapraszamy do zakupu bonu na dowolnie wybraną przez Państwa kwotę. W takiej sytuacji osoba obdarowana sama dokona decyzji o wyborze rodzaju szkolenia i ureguluje ewentualną różnicę.

Bon jest ważny przez okres 12 miesięcy, termin realizacji ustala obdarowany.

 

Linki

»» Grupa MSBiS | Oferty pracy na Facebook.com
»» Strona MSBiS w serwisie Facebook
»» Podążaj za nami na Twitter.com
»» Śledź Instagram MSBiS
»» Nasz kanał na YouTube.com


Kontakt

Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów

ul. Wspólna 65A, 00-687 Warszawa

Tel: +48  22 425 54 66
Tel: +48 505 489 779
Fax: +48  22 625 67 61
sekretariat@msbis.com

Godziny otwarcia Sekretariatu: 9.00 - 17.00
(od poniedziałku do piątku)


»» Zapisy i formy płatnościQR vCard MSBiS Warszawa
»» Zniżki i rabaty
»» Mapa dojazdu
»» Formularz kontaktowy - napisz do nas!
»» Regulamin Szkoły - uczestnictwo w zajęciach»» Informacje o stronie

»» Strona używa ciasteczek - czytaj więcej 

© 2002-2017 Copyright MSBiS                                   Pobierz vCard do telefonu


 


Mapa strony

SZKOLENIA

KURSY