~ Zniżki i Rabaty ~

SZKOLENIE BARMAŃSKIE:

 • "Razem taniej" -15%, zniżka dla osób indywidualnych zapisujących się w grupie min. 3 osobowej i większej
 • "Tylko w MSBiS" -15%, zniżka dla osób, które ukończyły inne Kursy Barmańskie (nie w MSBiS)
 • "Go PRO" -25%, zniżka dla Absolwentów 4 dniowych Kursów Barmańskich MSBiS
 • "EURO26" -10%, zniżka dla posiadaczy Europejskiej Karty Młodzieżowej EURO26
 • "Karta Warszawiaka" i "Karta Młodego Warszawiaka" -10%, zniżka dla posiadaczy w/w kart
 • "First minute" - promocyjna cena 900 zł - dla osób zapisujących się wcześniej niż 7 dni przed rozpoczęciem Szkolenia

SZKOLENIE FLAIR:

 • "Absolwencka" -20%, zniżka dla Absolwentów Szkoleń Barmańskich MSBiS

 

Aby skorzystać ze zniżki:

(RABAT WYŁĄCZNIE NA HASŁO!
Korzystając z oferty należy: podać nazwę wybranej oferty rabatowej dokonując wpłaty gotówką
lub dopisać nazwę przysługującej zniżki w tytule przelewu.Nie uwzględniamy zgłoszonych później.)

 • "Razem taniej" -15%
przed dokonaniem wpłaty należy drogą mailową lub w sekretariacie Szkoły podać nazwiska pozostałych osób zapisujących się razem z Państwem. Jeśli zdecydują się Państwo na wpłatę przelewem bankowym, w tytule przelewu poza własnymi danymi, nr telefonu oraz godziną i terminem Szkolenia prosimy o wpisanie hasła "Razem taniej".
 • "Tylko w MSBiS" -15%

należy okazać zaświadczenie o ukończeniu innego Kursu, które jest podstawą do zniżki. Zaświadczenie (dyplom lub certyfikat) prosimy przedłożyć w sekretariacie Szkoły w momencie zapisu lub przed rozpoczęciem zajęć (pierwszego dnia Szkolenia) w przypadku wpłaty przelewem. Jeśli zdecydują się Państwo na wpłatę przelewem bankowym, w tytule przelewu poza własnymi danymi, nr telefonu oraz godziną i terminem Szkolenia prosimy o wpisanie hasła "Tylko w MSBiS".

 • "Go PRO" -25%

przed dokonaniem wpłaty należy drogą mailową lub w sekretariacie Szkoły podać termin ukończonego Kursu. Jeśli zdecydują się Państwo na wpłatę przelewem bankowym, w tytule przelewu poza własnymi danymi, nr telefonu oraz godziną i terminem Szkolenia prosimy o wpisanie hasła "Go PRO".

 • "EURO26" -10% 

należy okazać kartę EURO26, która jest podstawą do uzyskania zniżki. Kartę prosimy przedłożyć w sekretariacie Szkoły w momencie zapisu lub przed rozpoczęciem zajęć (pierwszego dnia Szkolenia) w przypadku wpłaty przelewem. Jeśli zdecydują się Państwo na wpłatę przelewem bankowym, w tytule przelewu poza własnymi danymi, nr telefonu oraz godziną i terminem Szkolenia prosimy o wpisanie hasła "EURO26".

 • "Absolwencka" -20% 

przed dokonaniem wpłaty należy drogą mailową lub w sekretariacie Szkoły podać termin ukończonego Szkolenia. Jeśli zdecydują się Państwo na wpłatę przelewem bankowym, w tytule przelewu poza własnymi danymi, nr telefonu oraz godziną i terminem Szkolenia prosimy o wpisanie hasła "Absolwencka".

 • "Karta Warszawiaka" i "Karta Młodego Warszawiaka" -10% 

należy okazać kartę, która jest podstawą do uzyskania zniżki. Kartę prosimy przedłożyć w sekretariacie Szkoły w momencie zapisu lub przed rozpoczęciem zajęć (pierwszego dnia Szkolenia) w przypadku wpłaty przelewem. Jeśli zdecydują się Państwo na wpłatę przelewem bankowym, w tytule przelewu poza własnymi danymi, nr telefonu oraz godziną i terminem Szkolenia prosimy o wpisanie hasła "Karta Warszawiaka".

 • "First Minute" - promocyjna cena 900 zł

płatności zaliczki należy dokonać wcześniej niż 7 dni przed terminem wybranego Szkolenia.
Jeśli zdecydują się Państwo na wpłatę przelewem bankowym, w tytule przelewu poza własnymi danymi, nr telefonu oraz godziną i terminem Szkolenia prosimy należy wpisać hasło "First Minute".
Jedyną podstawą uznania zrabatowanej ceny, jest data złożenia dyspozycji na potwierdzeniu przelewu lub zaksięgowanie wpłaty na koncie szkoły wcześniej niż 7 dni przed terminem.


UWAGA: Uprawnienie do skorzystania z jednego z powyższych rabatów należy zgłosić w momencie dokonywania wpłaty zadatku* (zapisu).
Po uiszczeniu opłaty możliwość zrabatowania ceny Szkolenia wygasa.

Jeśli w tytule przelewu nie znajdzie się hasło wskazujące na przysługującą zniżkę - zniżka nie przysługuje.
Jeśli w momencie gotówkowej wpłaty zaliczki, zapisujący nie wymieni przysługującego mu rabatu - rabat nie przysługuje.

Zniżki nie łączą się ze sobą. Nie zwracamy różnic w cenie w przypadku nie zgłoszenia chęci skorzystania ze zniżki przed lub w momencie zapisu.


* zadatek gwarantuje rezerwację miejsca i jest bezzwrotny, bardzo prosimy o przemyślane decyzje