Jesteś na stronie MSBiS: WARSZAWA

Szkoła Barmanów MSBiS w Warszawie (Waw)



O Szkole

Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów (MSBiS)

była pierwszą i do dziś jest jedyną tego typu Szkołą w Polsce oraz największą (zarówno pod względem powierzchni, jak i liczby Absolwentów) w Europie. Koncepcja jej powstania zrodziła się z obserwacji podobnych placówek w Stanach Zjednoczonych i na przestrzeni lat ewoluowała w odpowiedzi na polskie realia w świecie gastronomii. Z powodzeniem działa od 2002 roku.

Prowadzi Szkolenia, Kursy i Warsztaty, w tym najbardziej popularne: regularne, intensywne dwutygodniowe SZKOLENIA BARMAŃSKIE.

Misją MSBiS jest przygotowanie ludzi do nowego zawodu i pomoc im w znalezieniu pracy.
Celem naszych Szkoleń jest dostarczanie na rynek pracy tak rzadko obecnie spotykanych profesjonalnych pracowników sektora usług gastronomicznych, którzy będą kształtowali kulturę spożywania alkoholu w Polsce.

Unikalne metody nauczania z naciskiem na zajęcia praktyczne pomagają przekazać maksymalną ilość wiedzy tak, aby osoba nie mająca dotąd kontaktu ze sztuką barmańską mogła swobodnie rozpocząć pracę w wybranym kierunku i posiąść umiejętności znane tylko profesjonalistom.
Maksimum zajęć praktycznych w połączeniu ze specjalistycznymi zajęciami teoretycznymi pozwala w krótkim czasie wykształcić fachowców spełniających wymagania zarówno rynku polskiego jak i Zjednoczonej Europy.

Z usług Szkoły chętnie korzystają także pasjonaci alkoholi oraz osoby, dla których barmaństwo to wyłącznie hobby, kolejny etap rozwoju osobistego lub okazja do dobrej zabawy.

 

MSBiS jest liderem w branży Szkoleń gastronomicznych. Sukces ten zaowocował otwarciem placówek Szkoły w kolejnych miastach.

Jako jedyna sieć stacjonarnych Szkół Barmańskich w  kraju (z własnymi siedzibami - nie organizuje kursów gościnnie w lokalach gastronomicznych) daje Kursantom pełną swobodę w korzystaniu ze SPECJALISTYCZNYCH SAL treningowych i konsultacji poza zajęciami.
Niespotykany klimat tworzą profesjonalnie przygotowane wnętrza nigdzie indziej w Polsce nie oferowane.

Wszystkie siedziby Międzynarodowej Szkoły Barmanów i Sommelierów mieszczą się w ścisłym centrum miast, co ułatwia dojazd, stały kontakt ze Szkołą, treningi i doskonalenie umiejętności.

 

Doświadczeni WYKŁADOWCY i instruktorzy MSBiS dzięki zaangażowaniu w wykonywaną pracę na przestrzeni lat zaskarbili sobie sympatię tysięcy Absolwentów.
Szkoła współpracuje z uznanymi w swoich dziedzinach ekspertami, którzy umacniali autorytet uzyskując mistrzowskie tytuły na całym świecie.
Korzystają z najnowszych materiałów i autorskich programów nauczania stworzonych specjalnie z myślą o kształceniu kadry pracowniczej i miłośników barmaństwa, alkoholi, win czy kaw.

Certyfikat MSBiS został doceniony we wszystkich sektorach gastronomii na terenie Polski, a także poza jej granicami, dzięki intensywnej migracji Absolwentów i współpracy międzynarodowej.

Wśród Absolwentów Szkoły znaleźć można wiele nazwisk gwiazd polskiego i światowego barmaństwa, w tym zdobywców pierwszych miejsc licznych konkursów międzynarodowych i rekordzistę Guinnessa.
Wielu innych prowadzi własne lokale, a pracowników dobiera spośród kolejnych roczników kształconych w MSBiS.

 

Wysoki poziom nauczania oraz wiarygodność i rzetelność osób tworzących Szkołę zaowocowały uznaniem i szeroką współpracą z branżami alkoholową oraz usług gastronomicznych.
Szkoła cieszy się zaufaniem i od lat kontynuuje współpracę z: instytucjami rynku pracy, Urzędami Pracy, OSP, CPR, OHP, Szkołami Gastronomicznymi i wieloma innymi organizacjami.

Autorski program Szkoleń oraz jego wymierne efekty już trzykrotnie zyskał wsparcie środkami z Unii Europejskiej w ramach projektów PO KL Europejskiego Funduszu Społecznego.


MSBiS współtworzy wiele wydarzeń i konkursów barmańskich. Dzięki temu społeczność barmanów skupionych wokół naszej Szkoły (i nie tylko) rozwija swoje pasje, umiejętności, rywalizuje i jednocześnie tworzy kreatywną wspólnotę oraz kulturę zawodową. Obecnie zaangażowani jesteśmy w projekty takie jak np: Finlandia Vodka Cup, Liga Niezwykłych Gentelmenów, International Toorank Bartender Competition, Independent Flair League, Nikka Perfect Serve, MSBiS Bartender’s Cocktail Competition i wiele innych.

 

***

Serdecznie zapraszamy do zwiedzenia siedzib Międzynarodowej Szkoły Barmanów i Sommelierów. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania.

Wszystkich zainteresowanych zwiedzeniem wnętrz Szkoły oraz zaplecza szkoleniowego zapraszamy w godzinach pracy sekretariatów od 9.00 do 17.00, prosimy o zwrócenie się do pracowników MSBiS.

W celu próbnego uczestniczenia w trwających zajęciach prosimy o kontakt i informację jeśli planujecie
Państwo odwiedzenie nas po godzinach pracy biur.

 

Decyzja o wyborze Szkolenia i Szkoły powinna być świadoma i przemyślana.
Powodzenie naszych Szkoleń i Kursów spowodowało pojawianie się na rynku naśladowców MSBiS. Należy upewnić się kto kryje się za coraz powszechniej zamieszczanymi ofertami nowo powstających firm i nie dać się zwieść oszustom deklarującym wieloletnią działalność i szukającym okazji szybkiego zarobku.

Sprawdź MSBiS, aby uzyskać właściwy punkt odniesienia,
potem śmiało porównuj.






Kontakt

Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów

ul. Wspólna 65A, 00-687 Warszawa

Tel: +48  22 425 54 66
Tel: +48 505 489 779
Fax: +48  22 625 67 61
sekretariat@msbis.com

Godziny otwarcia Sekretariatu: 9.00 - 17.00
(od poniedziałku do piątku)


»» Zapisy i formy płatnościQR vCard MSBiS Warszawa
»» Zniżki i rabaty
»» Mapa dojazdu
»» Formularz kontaktowy - napisz do nas!
»» Regulamin Szkoły - uczestnictwo w zajęciach



»» Informacje o stronie

»» Strona używa ciasteczek - czytaj więcej 

© 2002-2017 Copyright MSBiS                                   Pobierz vCard do telefonu


 

 

Menu

»» TERMINY WSZYSTKICH SZKOLEŃ BARMAŃSKICH W ROKU 2017


Aktualności

Strona 1 z 10  > >>

Kolejne Szkolenia Barmańskie rozpoczynają się: 03.07.2017

  • godz.  9:00 --> 7 wolnych miejsc
  • godz.  17:00 --> 8 wolnych miejsc

Następne Szkolenia Barmańskie już od:
17.07.2017;  31.07.2017;  14.08.2017

»» Zarezerwuj miejsce

Kolejny Kurs Barista rozpoczyna się: 03.07.2017

  • godz. 18:00 --> 4 wolne miejsca

»» Zarezerwuj miejsce

Kolejny Kurs Kelnerski rozpoczyna się: 08.07.2017

  • godz.  10:00 --> 3 wolne miejsca

  Zajęcia odbędą się w dniach: 8, 9, 15 i 16 lipca.

»» Zarezerwuj miejsce

Kolejny Kurs Sommelierski rozpoczyna się: 24.07.2017

  • godz. 17:00 --> 6 wolnych miejsc

»» Zarezerwuj miejsce

Kolejne Szkolenie Molekularne (MM) rozpoczyna się: 24.07.2017

  • godz. 14:00 --> 5 wolnych miejsc

»» Zarezerwuj miejsce

Kolejny Kurs Barmański rozpoczyna się: 05.08.2017

  • godz. 10:00 --> 9 wolnych miejsc

 Zajęcia odbędą się w dniach: 5, 6, 12, 13 sierpnia.

»» Zarezerwuj miejsce

bon upominkowy MSBiS

Zapraszamy do zakupu UPOMINKOWYCH BONÓW SZKOLENIOWYCH MSBiS

Wykupić można dowolne Szkolenie lub Kurs z naszej oferty.
Jeśli decyzję o wyborze rodzaju szkolenia chcieliby Państwo pozostawić osobie obdarowanej, zapraszamy do zakupu bonu na dowolnie wybraną przez Państwa kwotę. W takiej sytuacji osoba obdarowana sama dokona decyzji o wyborze rodzaju szkolenia i ureguluje ewentualną różnicę.

Bon jest ważny przez okres 12 miesięcy, termin realizacji ustala obdarowany.

 

Linki

»» Grupa MSBiS | Oferty pracy na Facebook.com
»» Strona MSBiS w serwisie Facebook
»» Podążaj za nami na Twitter.com
»» Śledź Instagram MSBiS
»» Nasz kanał na YouTube.com



Mapa strony

SZKOLENIA

KURSY