Międzynarodowa Szkoła
Barmanów i Sommelierów


Mam ukończone 18 lat

TAK: NIE:

Szkolenie barmańskie i kurs barmański w Międzynarodowej Szkole Barmanów i Sommelierów MSBiS - kursy i szkolenia barmańskie

Kurs Barmański

Kursy Barmańskie w Międzynarodowej Szkole Barmanów i Sommelierów MSBiS. Szkolimy i dostarczamy na rynek tak rzadko obecnie spotykanych profesjonalnych barmanów, którzy będą kształtowali kulturę spożywania alkoholu w Polsce. Nasze kursy barmańskie z naciskiem na zajęcia praktyczne pomagają przekazać maksymalną ilość wiedzy tak, aby osoba nie mająca dotąd kontaktu ze sztuką barmańską mogła swobodnie rozpocząć pracę w wybranym kierunku i posiadać umiejętności znane tylko profesjonalistom.

Szkolenie Barmańskie

Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów jest pierwszą tego typu w Polsce funkcjonującą w oparciu o metody nauczania szkół amerykańskich. Prowadzi cyklicznie intensywne dwutygodniowe szkolenia barmańskie. Zajęcia odbywają się w siedzibie szkoły w centrum Warszawy, Krakowa, Poznania, co pozwala kursantom i absolwentom na stały kontakt ze szkołą i doskonalenie swoich umiejętności.

Szkolenie Flair

Nowatorski i w pełni profesjonalny styl working flair podnosi sprzedaż i prestiż lokalu oraz samego barmana. Szkolenie Flair w MSBiS ma celu podniesienie kwalifikacji zawodowych barmana klasycznego, tak aby jego praca była bardziej efektywna i efektowna. Daje także podstawy do dalszych treningów i rozwijania umiejętności Flair, a w rezultacie startu w zawodach barmańskich. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach, a po ich zakończeniu zapewniamy nielimitowany dostęp do profesjonalnie przygotowanej sali treningowej i konsultacje trenerskie. Każdy Uczestnik Szkolenia przechodzi egzamin z free pouringu, a jego wyniki zostają wpisane do klasyfikacji Independent Flair League, otrzymuje także zaświadczenie o umiejętnościach i wynikach Pour Testu.

Szkolenie PRO BAR WORKSHOP

Szkolenie PRO BAR WORKSHOP to autorski projekt, prowadzony jedynie w MSBiS. Ma na celu wyrobienie zdolności w kreowaniu własnych unikalnych kompozycji koktajlowych oraz poszerzenie wiedzy na temat alkoholi poprzez poznanie ich historii, różnic i degustacje.

Kurs Kelnerski

Kurs Kelnerski w szkole barmanów MSBiS prowadzony jest w oparciu o klasyczne zasady kelnerstwa wymagane w najlepszych lokalach świata. Odwołują się one do najlepszych wzorców czerpanych z praktyk kamerdynerskich europejskich dworów królewskich jak i również metod starej przedwojennej szkoły kelnerstwa europejskiego, które łączymy z nowoczesnymi trendami w gastronomii i podejściu do klienta.

Kurs Sommelierski

Podczas naszych Kursów Sommelierskich dowiecie się Państwo nie tylko co różni poszczególne, wina, ich szczepy i jak czytać etykietę na butelce.

Kurs Barista

Kurs Barista w szkole barmańskiej MSBiS przeznaczony jest dla wszystkich kawoszy, sympatyków kawy i kawiarnianych klimatów, prowadzony przez utytułowanego Mistrza Bariste. W czasie kursu poznacie przeróżne smaki i oblicza kaw, a także sami zaparzycie niejedną filiżankę kawy.

Szkolenie Molekularne - Miksologia molekularna

Szkolenie Molekularne obejmuje naukę o koktajlach zawierającą praktyczne i teoretyczne aspekty wykorzystania gastronomii molekularnej w pracy barmana.

MSBiS, ul. Wspólna 65A, 00-687 Warszawa, Tel: +48 22 425 54 66, +48 22 357 17 62, sekretariat@msbis.com
MSBiS, ul. Kochanowskiego 1/2, 31-127 Kraków, Tel/Fax: +48 12 634 44 55, krakow@msbis.com

Kurs Barmański Szkolenie Barmańskie Szkoła Barmanów Szkolenie Flair Kurs Kelnerski Kurs Sommelierski Szkolenie Molekularne Kurs Barista Forum MSBiS